Blogi
 
Valdo Pandi päevikud

Õhtuleht avaldab intervjuu Voldemar Lindströmiga, kelle kinnitusel on tema käes Valdo Pandi päevikud. Kuni viimasteni, peale ühe kasti, mis viidi prügimäele. Loodetavasti pole neid "puhastatud", nagu pidi seda tegema saate toimetaja pärast EA pealehüppamist. Mäletan ta õhetavat nägu siiani!

14. 01. 2018
 
Postimees.ee lugejal on laup roolil

Postimees on mu kunagine leivaandja 1963-83 (2. k. tudengina võeti mind "Edasi"väliskommentaatoriks!), ehkki pärast seda on suhtlemine olnud ühepoolne stiilis - hetkel on ta minu mulluse aasta viimase ja sel aastal esimese pakutud loost äraütleja!

Ikkagi vaatasin nädalalõpu lisa "Postimees Aruanne lugejale" 6. jaanuar 2018. Seal Postimees.ee 50 loetuimat artiklit aastal 2017. Esimene mõistagi Vabaduse väljaku tapmine ja järgmised kolm üle 200000 lugejaga lugu samuti Ott Tänakust. Edasi jälle kolm Tänakust ja alles 8. lugejaskond oli "Valimised 2017 suur otseblogi". 13.s lugejaskond Haabersti remmelgal 15.s Nädal Rõivase skandaalist  22. Las Vegase tulistamisest 23. Kersti Kaljulaid tegi ninanipsu Võrnole 33. misside kupeldamine 34 Stockholmis veoaouto rahva sekka 

Ühtekokku 11 loetuimat lugu Tänakust vs ----- 3 Rõivasest 2 Läti alkoralli ja 1 Kaljulaid?! Maailma asjust veel vaid 38. lugejaskond = "Euroopa lõpetab e-ostupeo". -----Ehk siis poliitikast otseselt kõigest 2 loetuimat uudist. Trump, Venemaa ja migrandid ei huvita lugejaid, küll aga inimsuhted, õnnetused. Külastan PM veebilehte paar korda kuus ja seal on muid uudiseid kuhjaga. Miks neid ei loeta? Küsimus ilmselt serveerimise oskuses (valimised tõi tippu otseblogi!) ja ka sisu tühjuses.

50 nimekirjast jääb mulje, et Postimees.ee lugeja on laubaga rooli peal ja tal on jalg raske.

08. 01. 2018
 
Ott Lepp Remsu

Reageeringud loogilised - Lepp eitab tuginedes Marina !? - kes sai oma kõlavale tiitlile vaatamata olla vaid käsutäitja - autoriteedile, Remsu eitab vabandamist, ent temalt muud polegi oodata. Fakt jääb - infarkt nädal hiljem, siis totter epopöa Remsujeviga - väike inimene vs. suur - ning paar aastat hiljem imestamine - miks Ott umbusaldab uurijaid, s.t. riigivõimu. Aga säärase jama tagamise seljatagust ei saagi ju usaldada.

07. 01. 2018
 
Lossiplatsi 1a Tallinn 15165 | +372 6 722 622 | toomas.alatalu [ät] riigikogu.ee