Blogi
 
Trump teeb inimesed targaks ja Vene partei tegutseb

Praegu näidati suure aplombiga Andreas Kaju esinemist, kes kinnitas, et siiani püüdis Trumpi lauseid analüüsida - õigemini küll vaid n.ö. poolt sobilikest lausetest ja nüüd saavat aru, et see oli vale. Kena kuulda, aga miks pidi temasuguste käes olema arvamise monopol poolteist aastat!

Märksa huvitavam on Raimund kALJULAIDI KIIRE JÄRELDUS, ET LÄÄS VÕIVAT END KAITSTA KA ILMA tRUMBITA. kIRJUTan siia ka, et kui vastasin teatele, et olen arvatud Venemaa nimekirja, siis rääkisin ühele pikalt, et kükkap see teeb nüüd avalikuks Vene partei olemasdolu Eestis nii nagu olid Prantsuse ja Vene parteid Vene impeeriumis. Lobjakas on juba mitu julget lugu pannud, ... ja mina ootan teist päeva oma loo ülesse panekut.

18. 07. 2018
 
USA saadik ja Vene kultuuriruum

Printsipiaalsus on kena ja diplomaaditöö köögi avamine huvitav. Lahkuv USA suursaadik  James D. Melville kinnitab, et armus Venemaal töötades sealsesse kultuuriruumi ja Eestis töötades oli võimalus külastada vene kultuuriruumi Eestist lahkumata (LP, 7.07). Ka need sõnad on talt kätte saadud Narvas, kus Ameerika tudengid õpivad vene keelt.

08. 07. 2018
 
Lossiplatsi 1a Tallinn 15165 | +372 6 722 622 | toomas.alatalu [ät] riigikogu.ee